Domácí hospicová péče Rychnov nad Kněžnou

Rybka vamberkDovolujeme si Vás pozvat tentokrát na benefiční představení divadla Rybka manželů Knapekových, kteří zahrají pohádku pro děti Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Opět se pro Vás otevře krásná zahrada muzea krajky ve Vamberku a to v pátek 9. června od 17.30 hod. Výtěžek z představení bude i tentokrát použit na nákup dalšího kyslíkového koncentrátoru, který využívají pacienti s dýchacími potížemi, kvůli nimž by jinak museli být hospitalizováni v nemocnici. Momentálně jsou všechny čtyři přístroje, které máme k dispozici, využívány ke svému účelu. Velmi děkujeme za podporu paní Rejzlové a kolektivu, panu faráři Nowatkowskému, a opět firmě Pewag. Děkujeme všem lidem, kteří nám jakýmkoliv způsobem pomáhají. Velmi nás to povzbuzuje ve službě a velmi si toho vážíme!

Děkujeme všem lidem, kteří se spolupodíleli na realizaci benefičního představení, díky kterému se vybrala částka 3 447,- Kč, jež bude použita na nákup dalšího kyslíkového koncentrátoru pro pacienty s dýchacím potížemi. Děkujeme všem lidem, kteří přišli a podpořili činnost Setkání !

Láska je trpělivá, laskavá, láska nezávidí, láska se nevychloubá ani nepovyšuje, není hrubá, nehledá svůj prospěch, není vznětlivá, nepočítá křivdy, není škodolibá, ale raduje se z pravdy. Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá. Láska nikdy neskončí...
verše Korintským ...