Domácí hospicová péče Rychnov nad Kněžnou

Koncert u kapucinu helanZveme Vás do Prahy na koncert vlídného písničkáře Pavla Helana, který pro nás bude zpívat 3. 5. 2017 u kapucínů na Hradčanech. Děkujeme kapucínům za nabídku podpory hospice a těšíme se na koncert!

Velmi srdečně děkujeme všem kapucínům a jejich přátelům, kteří se podíleli na realizaci moc krásného koncertu Pavla Helana. Velmi děkujeme Pavlovi Helanovi za jeho vlídné písničky a vlídné vyprávění ! :-) Děkujeme všem lidem, kteří dali do kapucínské kapuce jakýkoliv obnos. Dohromady se vybralo úžasných 9 125,-Kč, které použijeme na nákup dalšího kyslíkového koncentrátoru, který používají pacienti s dýchacími potížemi, a kteří by jinak museli zústat hospitalizováni v nemocnici. Děkujeme milé paní Rozkovcové a milé paní Veselé za skvělou spolupráci a organizaci ! :-)

 

Láska je trpělivá, laskavá, láska nezávidí, láska se nevychloubá ani nepovyšuje, není hrubá, nehledá svůj prospěch, není vznětlivá, nepočítá křivdy, není škodolibá, ale raduje se z pravdy. Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá. Láska nikdy neskončí...
verše Korintským ...