Domácí hospicová péče Rychnov nad Kněžnou

hulky 2017Přátelé z Rokytnice podruhé domluvili příjemnou akci chůze s hůlkami nazvanou Rokytnické hůlky. Tentokrát bude zázemí u hotelu Rokytenka, takže jestli bude hezké počasí, čeká nás nejen příjemná procházka, ale také příjemné setkání a posezení s účastníky akce v areálu Rokytenky. Moc děkujeme všem, kteří akci organizují jen tak z dobré vůle !

http://www.rokytenka.cz

Navzdory zimě, větru a dešti se rokytnické hůlky nečekaně velmi vydařily ! :-) Velký dík patří manželům Lavrenčíkovým a Paldusovým, paní Evě Rumanové a Marušce Hanušové, a všem lidem, kteří přišli i v nepříznivém počasí s dobrou náladou a podpořili Setkání ! Děkujeme za velmi příjemné prostředí a obsluhu v hotelu Rokytenka ! Nyní postupně šetříme na nové auto, protože nám jedno starší pomalu odchází, takže všechny částky, které vybereme na různých akcích, budou použity na tento účel. 

Láska je trpělivá, laskavá, láska nezávidí, láska se nevychloubá ani nepovyšuje, není hrubá, nehledá svůj prospěch, není vznětlivá, nepočítá křivdy, není škodolibá, ale raduje se z pravdy. Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá. Láska nikdy neskončí...
verše Korintským ...