Proč soutěžíme o příspěvek právě na kyslíkové přístroje?

31.01.2024

Děkujeme vám všem, kteří jste nás zatím podpořili a podporujete hlasováním v obchodech Tesco.

Hlasování stále běží, a to až do 11. 2. 2024. Podpořit náš projekt můžete v Tesco obchodech v Rychnově nad Kněžnou a v Ústí nad Orlicí.

Hlasování probíhá tak, že za každý nákup v Tesco získá zákazník 1 žeton, jehož pomocí může hlasovat pro jeden ze tří projektů v daném obchodě. Projekt s nejvyšším počtem hlasů získá nadační příspěvek, a to ve výši 45 000 Kč.

Jak jsme již psali, pokud bychom soutěž vyhráli, bude náš hospic moci rozšířit řadu kyslíkových koncentrátorů, které půjčujeme pacientům.

Za minulý rok naše kyslíkové přístroje pomohly celkem 44 lidem. Některým na pár dnů, některým na celé měsíce. Možná že i díky nim mohli zůstat ve svém domácím prostředí.

Věříme, že letos bude dosah ještě větší a to i díky vám, kteří nás podporujete ♥

Projekt je podpořen Nadací rozvoje občanské společnosti z programu Vy rozhodujete, my pomáháme.