Děkujeme našim dárcům v roce 2019

Jednotliví dárci - finanční dary

Bartošová Eva, MUDr. Bartoš František MVDr. Benešová Jana + Stibor Leoš,    

Berger Miroslav 

Bischof Petr                                              Bolehovský Jan                                            Brandejs Josef                                       Brandejsová Libuše                                         Brhlík Milan                                                 Cvejnovi Josef a Zdislava                             Czudek Marek                                               Čámská Jaroslava                                     Čepelková Veronika                               Čermáková Martina                                       Černá Renáta                                             Čižinská Kateřina                                   Čtvrtečková Eva, MUDr.                                     Čtvrtečková Radka                                         Dušáková Hana, Mgr.                                     Dušková Marcela. Mgr.                             Erbenová Eva                                                   Freudlová Alice                                           Hájková Hana st.                                     Hanušová Evženie                               Hartmannová Romana                             Hartmanová Marie                                               Hejna Vladimír                                             Hejzlar Jan                                               Hejzlarová Jana                                                 Hejzlarová Lucie                                           Hlaváčková Lenka                                         Hlobil Petr                                                         Hojný Ondřej, Mgr.                                           Holíková Markéta                                               Horáková Marie                                                   Horníčkovi Jan, Ing. a Věra, Ing.                     Hospodský Jiří                                                         Hrnčíř Václav                                                 Chaloupková Ivana                                             Chráska Vlastimil                                             Javornický Pavel, Ing.                                               Javůrek Jiří                                                                 Jedlička David                                                             Jílek Zdeněk                                                               Juránková Karolína, MUDr.                           Kacálková Alena                                                     Kaplan Zdeněk, Mgr.                                             Knapovi                                                                   Knopová Jana                                                           Kobrčovi Jiří a Marie                                                 Konečná Helena, Mgr.                                             Kops Jiří                                                                       Král Vladislav, Ing.                                               Ksandrová Iva                                                       Kultová Blanka                                                       Kynclová Jindřiška                                               Langrová Ludmila, PhDr.                                       Lejsal Ondřej                                                     Licková Dana                                                       Limmlová Renata                                                      Lorenz Jana                                                             Maderová Marie                                                     Marková Miluše                                                     Marková Mirka                                                 Martincová Magda                                           Martincovi                                                             Michálek Josef                                                             Milský Tomáš, Mgr.                                                   Mocek Vladimír                                                         Mošovi Andrea a Břetislav                                     Novotný Ladislav                                                   Nývltová Eva                                                       Paldusovi Liboslav a Míla                                       Pavlištová Monika                                                     Pavlová Veronika                                                       Pelly Matěj                                                             Pírová Jana                                                               Piskora Miloš                                                               Plocková Martina                                                       Pohlová Martina                                                     Pokorný Jan                                                               Prixová Anita                                                     Prostředníková Pavlína                                       Rathouská Hana, MUDr.                                   Remešová Anita, Mgr.                                         Rešlová Adriana                                                 Ribárová Jana                                                       Rozínek Jiří, Ing.                                                 Řičářová Dagmar                                               Sedláčková Petra, Mgr.                                           Sehnal Martin                                                       Schroeder Oubrechtová Anna                   Skalická Jana, MUDr.                                               Skalická Pavlína                                                     Slavíková Iveta                                                     Souradová Marie                                                       Sovák Tomáš                                                             Stehlík Jaroslav                                                 Suchánkovi Renata a Pavel                                   Světlíková Petra a Světlík Filip, MUDr.   Szczurek Lubomír                                             Šimonová Ivana                                                         Šrom Martin                                                         Šromová Alena                                                           Šťastná Monika                                                           Šťastný Daniel                                                           Talavašek František                                                 Tomek Oldřich                                                             Urban Ondřej                                                         Urbanová Jana                                                         Vacková Jaroslava                                                     Vach Vladimír, Ing.                                               Valášková Ludmila                                             Vašatová Blanka                                                     Vašíček Bohumil                                                         Vich Petr                                                             Vilímek Stanislav                                               Vinterovi Jiří a Tereza                                               Volf Milan                                                             Vondrák Jaromír                                                   Vondrovi                                                                   Zajíčková Ladislava                                           Zářecký David                      

Církve

Církev bratrská Bystré v O.h.

Církev bratrská Dobruška

Jednota bratrská Choceň

Církev bratrská Nové Město n. Metují

Skupinka věřících z Ústí nad Labem

Církev bratrská Náchod

Římskokatolické farnosti Bystré, Ohnišov, Sedloňov, Olešnice, Dobřany

Římskokatolická farnost Kostelec nad Orlicí

Církev bratrská Česká Skalice


Dotace a dary měst, městysů a obcí

Albrechtice nad Orlicí 

Bačetín 

 Bílý Újezd 

 Bystré v Orlických horách 

 Častolovice 

Čestice

 Černíkovice 

 Deštné v O.h.

Doudleby nad Orlicí 

 Dobruška 

 Javornice 

Kameničná

 Kostelec nad Orlicí 

 Kvasiny 

 Liberk 

Lično

 Lukavice 

 Mokré 

 Očelice 

 Opočno 

 Pěčín 

 Podbřezí 

 Pohoří 

 Potštejn 

 Proruby 

 Přepychy 

 Rokytnice v Orlických horách 

 Rychnov nad Kněžnou 

 Semechnice 

Skuhrov nad Bělou 

Slatina nad Zdobnicí

 Solnice 

 Trnov 

 Týniště nad Orlicí 

 Vamberk 

 Žampach     


Dotace

MPSV

Královéhradecký kraj 


Firmy a společnosti

Isolit-Bravo, s.r.o.

Pink Reality, s.r.o. 

Adient Kvasiny

Móda Odehnal Doudleby nad Orlicí

ŠKODA AUTO a.s. 

Pediatrie Abel s.r.o.

Jast s.r.o.

Locksley.cz. s.r.o.

Rehagama s.r.o.

Zlatnictví Svobodová Kostelec n. O.

Gestra CZ s.r.o.

Auto Rubeš

Novoplast PP s.r.o.

SVO s.r.o.

EAST MOP s.r.o.

Moša Solution s.r.o.


Školy

ZŠ Synkov

ZŠ Doudleby nad Orlicí 

Nadace

Nadace J&T

Výbor VDV - Nadace Olgy Havlové

Nadace člověk člověku

Nadační fond Umění doprovázet


Děkujeme za spolupráci a pomoc

Dobrovolníci a přátelé DH Setkání

Duchovní z různých denominací a míst

Sbor Církve bratrské Dobruška

Sbor Církve bratrské Bystré

Sbor Jednoty bratrské Choceň

Filharmonie Hradec Králové

Anonymní dárci

Dobrovolníci z Doudleb n.O. a okolí

Móda Odehnal Doudleby nad Orlicí