Srdečně zveme rodinné příslušníky našich bývalých pacientů na setkání "Přátelské podpůrné skupiny" v úterý 25. 6. 2019 v 15.30 h v prostorách hospice. Těšíme se na vzájemné sdílení a povzbuzení.

Zveme modlitební skupinu na posezení, modlitbu a sdílení nad filmem dne 17. 6. 2019 v 17 hodin v prostorách hospice. Těší se tým DH Setkání

Děkujeme Sboru Církve bratrské Náchod a katolickým farnostem Bystré, Dobřany, Ohnišov, Sedloňov a Olešnice za finanční sbírky na náš hospic. Velmi si vážíme jejich opakované podpory a štědrosti.

Srdečně zveme rodinné příslušníky a blízké našich bývalých pacientů na přátelské setkání. Rádi se s Vámi sejdeme ke společnému naslouchání a sdílení v úterý 28.5. v 15.30 hodin u nás v Setkání.

Naši přátelé a majitelé Obchodu módou Odehnal Jana Benešová a Leoš Stibor nás přizvali k návštěvě ZŠ Doudleby, kde chtěli ukázat žákům, jak dopadl projekt "Růžičky pro Setkání", kterého se někteří žáci i rodiče a dobrovolníci z Doudleb účastnili. Jana s Leošem promítli fotky z vyrábění a prodeje růžiček, videa z módní přehlídky a přizvali žáky, aby...