Co je u nás nového

https://www.canva.com/design/DAFjEg9A7Ic/KLsRGzQ2934dUQBkqFRdtQ/watch?utm_content=DAFjEg9A7Ic&utm_campaign=share_your_design&utm_medium=link&utm_source=shareyourdesignpanel

V pondělí 24. dubna 2023 proběhlo setkání s duchovními našeho regionu, kteří náš hospic podporují svými modlitbami, slovem i službou. S radostí jsme sdíleli svoje zkušenosti s tématem stáří a umírání. Potěšilo nás, že jsme mohli vytvořit jednotu hospicového týmu a duchovních z různých církví. Vzájemné sdílení se nás velmi dotýkalo. Jsme vděčni za...

Srdečně zveme na tradiční pouť za hospic ke kostelu sv. Jana Nepomuckého na Vrchní Orlici v Bartošovicích v Orlických horách, která se koná 6. června 2023. Více informací v pozvánce. Těšíme se.

Andělská díla vytvořená a vystavená v Kostelci nad Orlicí pomohla našemu hospici a následně budou moci potěšit i naše pacienty v rodinách. Nejlepší práce dětí ZŠ byly odměněny městem Kostelec nad Orlicí a DH Setkání. Za velkou krásu, talent a snahu pomoci děkujeme všem zúčastněným a městu Kostelec nad Orlicí.

Děkujeme zaměstnancům Assa Abloy a jejich rodinným příslušníkům a přátelům za krásnou částku 22 322,- Kč, která byla vybrána na hokejovém zápase Assa Abloy vs. FAB v sobotu 18.2. 2023 v Rychnově nad Kněžnou. Částku věnovanou na podporu Domácího hospice Setkání s úsměvem převzaly naše sestřičky.

Děkujeme firmě Assa Abloy za nabídku podpory při hokejovém utkání. Srdečně zvěme všechny příznivce sportování a hokeje obzvlášť na společné odpoledne s bruslením a soutěžemi pro děti.