Co je u nás nového

Od středy 14.4. do pátku 16.4. 2021 bude z technických důvodů omezen provoz sociální poradny. Ohledně příjmů nových pacientů, informací a konzultací volejte na toto číslo: 737 265 941. Pokud nemůžeme hned reagovat, ozveme se zpátky až to bude reálné. Můžete napsat SMS, nebo pište na mail: hospic.setkani@seznam.cz. Děkujeme za pochopení :-)

Srdečně zveme všechny zájemce na online podpůrnou skupinu. Připojte se k nám a sdílejte s námi svoje starosti i radosti, myšlenky, obavy, názory. 27.4.2021 v 16 h. Přihlaste se včas na email: pomoc.setkani@seznam.cz nebo telefonicky 604 422 347.

Naše sociální poradna nabízí pomoc formou rozhovoru, doprovázení, terapie. V dnešní covidové době na řadu lidí doléhá strach a nejistota, mnozí se zabývají tématem nemoci nebo smrti. Jsme tu pro všechny, kdo o těchto tématech chtějí mluvit a potřebují podporu.

Děkujeme Městu Rychnov nad Kněžnou za poskytnutí respirátorů pro pracovníky hospice. Respirátory nám při milé návštěvě v pátek předala paní místostarostka Drejslová.

Děkujeme paní Lelkové, která nám minulý týden přivezla a darovala dva úplně nové oxygenátory. V této době přístroje pomohou především mnoha lidem doléčit se v domácím prostředí po hospitalizaci s covidem. V nemocnici se tak uvolní další lůžka. Jeden z oxygenátorů má větší výkon a může sloužit i velmi dušným pacientům a určitě uleví i pacientům v...