Co je u nás nového

Děkujeme obecnímu úřadu Kvasiny za zorganizování sbírky na náš hospic v rámci akce Loučení s létem. Vybralo se 7 291,- Kč. Děkujeme všem, kdo přispěli na dobrou věc.

Jsme moc rádi, že máme možnost ukázat naši výstavu "Být spolu..." v Senátu. O tom by se nám před 8 lety, kdy jsme vůbec nevěděli, jak budeme fungovat, ani nesnilo... Doba se mění...Děkujeme Petru Wagenknechtovi za skvělé fotografie. Děkujeme panu senátoru z hor Honzovi Grulichovi za podporu naší služby, za krásný den s prohlídkou Senátu a milým...

Tradiční pouť za hospic Setkání, letos opět ke kostelu na Vrchní Orlici v Bartošovicích, se jako obvykle zdařila. Přestože byl velmi deštivý den, po celou dobu pouti ani nekáplo, takže zdatnější jedinci zvládli suchou nohou šestikilometrovou trať z Panského pole přes Hadinec až ke kostelu. Následovala mše a opékání buřtů. Den jsme završili...

V týdnu od 16.8 do 20.8 bude omezen provoz sociální poradny. V případě informací o DH péči volejte na číslo: 730 521 699, nebo pište na mail hospic.setkani@seznam.cz . PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO :-)

Srdečně zveme na tradiční pouť za hospic dne 28.8. do kostela sv. Jana Nepomuckého na Vrchní Orlici. Těšíme se na společné odpoledne.