Srdečně zveme všechny příznivce a přátele na malou "pouť pro hospic" do kostela Vrchní Orlice za Bartošovicemi v O. h., kde se pořádá 4.7. v 18.00 h Recitál pro hospic. Zazní krásné písně Jindry Černohorského prokládané básněmi Hany Tylšové. Recitál je součástí výstavy amatérských výtvarníků Mezi horama, kterou pořádá Petr Zámečník, náš...

Srdečně zveme rodinné příslušníky našich bývalých pacientů na setkání "Přátelské podpůrné skupiny" v úterý 25. 6. 2019 v 15.30 h v prostorách hospice. Těšíme se na vzájemné sdílení a povzbuzení.

Zveme modlitební skupinu na posezení, modlitbu a sdílení nad filmem dne 17. 6. 2019 v 17 hodin v prostorách hospice. Těší se tým DH Setkání

Děkujeme Sboru Církve bratrské Náchod a katolickým farnostem Bystré, Dobřany, Ohnišov, Sedloňov a Olešnice za finanční sbírky na náš hospic. Velmi si vážíme jejich opakované podpory a štědrosti.

Srdečně zveme rodinné příslušníky a blízké našich bývalých pacientů na přátelské setkání. Rádi se s Vámi sejdeme ke společnému naslouchání a sdílení v úterý 28.5. v 15.30 hodin u nás v Setkání.