OMEZENÍ PROVOZU SOCIÁLNÍ PORADNY OD 22.7. DO 28.7.2019

Od pondělí 22.7. do neděle 28.7. bude omezen provoz sociální poradny. Pro případné příjmy nových pacientů volejte na číslo 730 521 699. Děkujeme za pochopení.

Vyjadřujeme účast               a podporu pozůstalým tragicky zesnulé Helenky

Vyjařujeme hlubokou účast a podporu pozůstalým dětem, rodičům a nejbližším paní a maminky Helenky Dostálkové. Nabízíme pomoc v podobě terapeutické podpory těm, kterých se Helenčin odchod hluboce bolestivě dotkl.    Zároveň se připojujeme k veřejné sbírce.

Naši přátelé a majitelé Obchodu módou Odehnal Jana Benešová a Leoš Stibor nás přizvali k návštěvě ZŠ Doudleby, kde chtěli ukázat žákům, jak dopadl projekt "Růžičky pro Setkání", kterého se někteří žáci i rodiče a dobrovolníci z Doudleb účastnili. Jana s Leošem promítli fotky z vyrábění a prodeje růžiček, videa z módní přehlídky a přizvali žáky, aby...

Od pondělí 20.5. od 12ti hodin do čtvrtka 23.5. do 12ti hodin bude omezen provoz Sociální poradny DH Setkání. Kvůli případným příjmům nových pacientů volejte na číslo: 733 694 162. Děkujeme za pochopení.

Jsme velmi rádi, že ocenění hejtmana získal také náš lékař Milič Světlík, který pomáhá umírajícím lidem v našem hospicu již od založení. Gratulujeme a děkujeme za službu, laskavou péči pacientům a jejich rodinám a také za milý humor, kterým Milič umí provázet každou situaci.

V sobotu proběhla již desátá Módní show Obchodu módou Odehnal, která byla i tentokrát zároveň benefiční pro náš Domácí hospic Setkání. Celá se nesla v duchu Španělska...Úžasnou přátelskou atmosféru, krásné barevné modely letních šatů doplnila také hudba a tanec flamenco. A při předávání šeku dokonce jeden z hlavních organizátorů -Leoš Stibor...