Benefiční adventní jarmark v Kostelci

02.12.2022

První adventní neděli proběhl v Kostelci nad Orlicí jarmark spojený s benefičním koncertem Jakuba Smolíka, jehož výtěžek byl věnován Domácímu hospici Setkání. K vidění byla také po celý listopad putovní výstava "Být spolu", která téma domácí hospicové péče ukazuje na fotografiích ze života. Výstava byla doprovázena výtvarnými díly dětí a soutěží "O nejkrásnějšího anděla". Té se zúčastnilo na 200 dětí z kosteleckých škol a bylo opravdu těžké vybrat toho nejkrásnějšího. Obrázky andělů věnujeme rodinám našich pacientů.Dovolte nám na tomto místě poděkovat paní Šárce Slezákové, která s nápadem podpory hospice přišla a s pomocí svého týmu celou tuto krásnou akci realizovala. Jsme moc rádi a vážíme si toho,, že jsme mohli být součástí tradičního jarmarku plného voňavých dobrot, drobností pro radost, zpěvu, pohádek i milého andělského průvodu dětí. Děkujeme všem, kteří přispěli do kasiček na podporu hospice. Vybralo se téměř 20 000Kč, které nám pomohou v příštím roce zajistit pohonné hmoty a zdravotnický materiál pro naše pacienty.