Festival Jeden svět i v Rychnově nad Kněžnou

20.03.2024

Rádi bychom vás touto cestou pozvali na celorepublikový festival Jeden svět, který se letos koná ve 48 městech České republiky, a poprvé také v Rychnově nad Kněžnou díky iniciativě místní akční skupiny Sdružení SPLAV.

Festival bude v Rychnově probíhat ve dnech 10. – 11. 4. 2024 v Kině Rychnov nad Kněžnou.

Promítat se budou filmy Moje nová tvář, Venezuela: Země ztracených dětíHranice.

Vstupenky bude možné zakoupit u kinosálu před každou projekcí. Dopředu lze vstupenky telefonicky rezervovat na 604 690 685. Vstupné se pohybuje od 70 do 100 Kč.

Festival Jeden svět je už více než čtvrt století jednou z neodmyslitelných součástí působení společnosti Člověk v tísni. Od svého vzniku v roce 1999 přináší domácímu publiku dokumentární filmy o lidských právech z celého světa, které se promítají v desítkách měst po celé republice a také na českých základních a středních školách.

Část výtěžku z této akce organizátoři z MAS Sdružení SPLAV věnují našemu Domácímu hospici Setkání na podporu domácí hospicové péče.

Více informací o programu a projekcích najdete na plakátu, Facebooku nebo na webových stránkách Festivalu Jeden svět.