Co je u nás nového

Děkujeme společnosti Assa Abloy Opening Solutions CZ s.r.o. za finanční podporu v hodnotě 20 000 Kč, která použijeme na nákup germicidní lampy k dezinfekci prostor hospice. Velmi si vážíme si této štědrosti. Lampa nám pomůže udržovat prostory hospice čisté a chránit tak nás i naše klienty.

Každým rokem začátkem listopadu vzpomínáme na všechny naše pacienty. Zveme pozůstalé rodiny, kterým jsme pomáhali doprorovázet jejich blízké v uplynulém roce, na společné setkání a posezení, které vždy začíná mší svatou v rychnovském kostele. Letos jsme se nemohli sejít osobně, proto jsme se spojili alespoň pomyslně každý ve svém domově v 18 hodin,...

Vážení a milí,
blíží se čas, kdy každým rokem společně vzpomínáme na pacienty, které jsme pomáhali doprovázet. V tomto období jsme se vždy osobně sešli s pozůstalými, s kterými jsme v uplynulém roce sdíleli část jejich těžké cesty při péči o blízké. Letos se nemůžeme osobně sejít v kostele ani v restauraci, kde v minulých letech setkání probíhala....

Děkujeme Dominice Veselé, která pořádala benefiční cvičení na zámku v Rychnově. Výtěžek 2440 Kč se rozhodla věnovat našemu hospici. Moc děkujeme všem, kteří přispěli do pokladničky a přikládáme pár foteček ze cvičení.

Srdečně zveme na pouť za náš hospic, která se koná 26.9.2020. Sraz pro pěší je ve 14.00 h na Panském poli pod Haničkou. v 16.00 h bude mše v kostele na Vrchní Orlici. V kostele probíhá také výstava Světýlka. Těšíme se na společný zážitek s poděkováním za další rok naší služby.